Spring 2019 Results


Thursday, April 18, 2019 @ 7:00pm
Final
Greenwood Yankees 9
Adams-Bethesda 0
 
Thursday, April 18, 2019 @ 5:45pm
Final
Northrup Giants 9
EWA Cubs 6
 
Thursday, April 18, 2019 @ 5:30pm
Final
Murray Angels 21
King Yankees 15
 
Thursday, April 18, 2019 @ 5:30pm
Final
Smith Cubs 14
Clark-Bethesda 6
 
Thursday, April 18, 2019 @ 5:30pm
Final
Clemmer Orioles 21
Jackson-Bethesda 10
 
Thursday, April 18, 2019 @ 5:30pm
Final
Mallard Braves 20
Wallace Giants 6
 
Tuesday, April 16, 2019 @ 7:30pm
Final
Brawner Diamondbacks 2
Malone Twins 0
 
Tuesday, April 16, 2019 @ 7:00pm
Final
McDow Tigers 12
Owens Dodgers 13
 
Tuesday, April 16, 2019 @ 7:00pm
Final
Stennett Nationals 4
Greenwood Yankees 14
 
Tuesday, April 16, 2019 @ 5:30pm
Final
Mallard Braves 19
Smith Cubs 11
 
Tuesday, April 16, 2019 @ 5:30pm
Final
Clark-Bethesda 19
Clemmer Orioles 16
 
Tuesday, April 16, 2019 @ 5:30pm
Final
Hubert Cubs 5
Orton Reds 6
 
Saturday, April 13, 2019 @ 5:30pm
Final
Owens Dodgers 15
Woodard Braves 8
 
Saturday, April 13, 2019 @ 3:45pm
Final
Menard Astros 7
Brawner Cubs 3
 
Saturday, April 13, 2019 @ 2:00pm
Final
McDow Tigers 3
Stennett Nationals 16
 
Saturday, April 13, 2019 @ 1:15pm
Final
Smith Cubs 19
Wallace Giants 16
 
Saturday, April 13, 2019 @ 12:30pm
Final
Orton Reds 9
Ferguson-Bethesda 11
 
Saturday, April 13, 2019 @ 12:00pm
Final
Murray Angels 17
Mallard Braves 9
 
Saturday, April 13, 2019 @ 11:00am
Final
Brawner Diamondbacks 21
Davis Giants 0
 
Saturday, April 13, 2019 @ 9:00am
Final
Russell Phillies 6
Malone Twins 13
 
Saturday, April 13, 2019 @ 9:00am
Final
Greenwood Yankees 13
Harris-Bethesda 1
 
Saturday, April 13, 2019 @ 9:00am
Final
Clemmer Orioles 14
Clark-Bethesda 15
 
Thursday, April 11, 2019 @ 7:30pm
Final
Steele-Bethesda 10
Northrup Giants 5
 
Thursday, April 11, 2019 @ 7:30pm
Final
Woodard Braves 11-12 10
Brawner Nationals 5
 
Thursday, April 11, 2019 @ 5:30pm
Final
Brawner Nationals 2
Woodard Braves 11-12 9
 
Thursday, April 11, 2019 @ 5:30pm
Final
Northrup Giants 5
Steele-Bethesda 14
 
Tuesday, April 9, 2019 @ 7:30pm
Final
Ferguson-Bethesda 16
Davis Giants 5
 
Tuesday, April 9, 2019 @ 7:00pm
Final
Menard Astros 17
Adams-Bethesda 5
 
Tuesday, April 9, 2019 @ 7:00pm
Final
Brawner Cubs 11
McDow Tigers 1
 
Tuesday, April 9, 2019 @ 5:30pm
Final
Mallard Braves 10
Clark-Bethesda 13
 
Tuesday, April 9, 2019 @ 5:30pm
Final
Smith Cubs 10
Clemmer Orioles 17
 
Tuesday, April 9, 2019 @ 5:30pm
Final
Davis Giants 17
Ferguson-Bethesda 11
 
Saturday, April 6, 2019 @ 7:15pm
Final
Owens Dodgers 16
Stennett Nationals 11
 
Saturday, April 6, 2019 @ 5:30pm
Final
Woodard Braves 6
Menard Astros 16
 
Saturday, April 6, 2019 @ 5:00pm
Final
Malone Twins 11
Hubert Cubs 0
 
Saturday, April 6, 2019 @ 4:30pm
Final
Wallace Giants 8
Mallard Braves 15
 
Saturday, April 6, 2019 @ 3:00pm
Final
Jackson-Bethesda 7
Clemmer Orioles 14
 
Saturday, April 6, 2019 @ 3:00pm
Final
Ferguson-Bethesda 9
Orton Reds 16
 
Saturday, April 6, 2019 @ 2:00pm
Final
Adams-Bethesda 7
McDow Tigers 11
 
Saturday, April 6, 2019 @ 1:30pm
Final
King Yankees 10
Murray Angels 14
 
Saturday, April 6, 2019 @ 1:00pm
Final
Brawner Diamondbacks 21
Russell Phillies 2
 
Saturday, April 6, 2019 @ 12:00pm
Final
Clark-Bethesda 17
Smith Cubs 9
 
Saturday, April 6, 2019 @ 11:00am
Final
Russell Phillies 8
Davis Giants 9
 
Saturday, April 6, 2019 @ 10:15am
Final
Menges Rangers 26
Gatheridge Twins 26
 
Saturday, April 6, 2019 @ 9:00am
Final
Greenwood Yankees 6
Brawner Cubs 7
 
Thursday, April 4, 2019 @ 7:30pm
Final
Steele-Bethesda 9
Woodard Braves 11-12 2
 
Thursday, April 4, 2019 @ 7:30pm
Final
Brawner Nationals 7
Northrup Giants 8
 
Thursday, April 4, 2019 @ 5:30pm
Final
Woodard Braves 11-12 1
Steele-Bethesda 7
 
Thursday, April 4, 2019 @ 5:30pm
Final
Northrup Giants 10
Brawner Nationals 1
 
Tuesday, April 2, 2019 @ 7:30pm
Final
Malone Twins 13
Russell Phillies 0
 
Tuesday, April 2, 2019 @ 7:00pm
Final
Geater Mariners 11
Woodard Braves 1
 
Tuesday, April 2, 2019 @ 7:00pm
Final
Owens Dodgers 10
Harris-Bethesda 6
 
Tuesday, April 2, 2019 @ 5:30pm
Final
Murray Angels 15
Jackson-Bethesda 6
 
Tuesday, April 2, 2019 @ 5:30pm
Final
King Yankees 18
Wallace Giants 8
 
Tuesday, April 2, 2019 @ 5:30pm
Final
Hubert Cubs 7
Ferguson-Bethesda 10
 
Saturday, March 30, 2019 @ 4:30pm
Final
Woodard Braves 15
Owens Dodgers 16
 
Saturday, March 30, 2019 @ 3:00pm
Final
Woodard Braves 11-12 3
Northrup Giants 4
 
Saturday, March 30, 2019 @ 2:45pm
Final
Stennett Nationals 7
Geater Mariners 5
 
Saturday, March 30, 2019 @ 1:00pm
Final
McDow Tigers 4
Greenwood Yankees 6
 
Saturday, March 30, 2019 @ 1:00pm
Final
Brawner Cubs 10
Adams-Bethesda 11
 
Saturday, March 30, 2019 @ 1:00pm
Final
Davis Giants 3
Malone Twins 13
 
Saturday, March 30, 2019 @ 1:00pm
Final
Clemmer Orioles 19
King Yankees 9
 
Saturday, March 30, 2019 @ 12:00pm
Final
Menard Astros 14
Harris-Bethesda 4
 
Saturday, March 30, 2019 @ 11:30am
Final
Mallard Braves 9
Murray Angels 13
 
Saturday, March 30, 2019 @ 11:00am
Final
Brawner Diamondbacks 12
Ferguson-Bethesda 2
 
Saturday, March 30, 2019 @ 11:00am
Final
Russell Phillies 1
Orton Reds 7
 
Saturday, March 30, 2019 @ 10:30am
Final
Wallace Giants 0
Clark-Bethesda 1
 
Saturday, March 30, 2019 @ 9:00am
Final
Dykstra Cubs 26
Menges Rangers 26
 
Saturday, March 30, 2019 @ 9:00am
Final
Smith Cubs 20
Jackson-Bethesda 6
 
Saturday, March 30, 2019 @ 9:00am
Final
Orton Reds 12
Hubert Cubs 5